Poziom był kosmiczny! Jurorzy mieli niezwykle trudne zadanie, bo każde danie finałowe było kulinarnym dziełem sztuki. Zwycięzcy udowodnili, że polski drób w rękach młodych talentów to produkt klasy światowej.
Oto lista tegorocznych laureatów:
I miejsce: Iwo Nowacki i Krzysztof Kempa z Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach
II miejsce: Małgorzata Jurczak i Justyna Kazior z Zespołu Szkół im. Hugona Kołłątaja w Zawierciu
III miejsce: Maciej Najrzał i Mikołaj Należyty z Zespołu Szkół Gastronomicznych im. Karola Libelta w Poznaniu
Gratulujemy laureatom, dziękujemy wszystkim uczestnikom za pasję, a Krajowej Federacji Hodowców Drobiu i Producentów Jaj za wsparcie w promowaniu zdrowego, polskiego drobiu. To była niesamowita przygoda!