Czas na dolnośląskie i opolskie!


Kolejne eliminacje regionalne „Bitwy na drobiowe smaki 2” przeznaczone dla uczniów ze szkół z województw dolnośląskiego oraz opolskiego odbędą się w dniach 06-07 grudnia 2022 r., w pracowni gastronomicznej Zespołu Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu, mieszczącej się przy ulicy Kamiennej 86. Rejestracja uczestników rozpoczyna się od godziny 08:30 do 09:00. Drużyny, które jeszcze nie złożyły kompletu dokumentów, prosimy o przesłanie wypełnionych załączników do dnia 30.11.2022 r.Podlaskie i warmińsko-mazurskie stają do walki!


Kolejne eliminacje regionalne „Bitwy na drobiowe smaki 2" przed nami! Tym razem, do boju staną uczniowie z terenu województw podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Konkurs odbędzie się w Podlaskiej Akademii Kulinarnej w Białymstoku, przy ul. Kawaleryjskiej 4c, w dniach 01-02 grudnia 2022 r. Rejestracja uczestników rozpoczyna się od godziny 08:30 do 09:00. Drużyny, które jeszcze nie złożyły kompletu dokumentów, prosimy o przesłanie wypełnionych załączników do dnia 25.11.2022 r.:
Czas na Podkarpacie!


Z ogromną radością informujemy, że eliminacje regionalne „Bitwy na drobiowe smaki 2” w województwie podkarpackim odbędą się w dniach 15-16 listopada 2022 r. Uczestnicy konkursu zaprezentują swoje kulinarne umiejętności w pracowni gastronomicznej Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu, mieszczącym się przy ulicy Kazimierza Jagiellończyka 3. Rejestracja uczestników trwać będzie pomiędzy 08:30 a 09:00.
Pomorskie do boju!


Mamy przyjemność ogłosić, że kolejne eliminacje regionalne w ramach „Bitwy na drobiowe smaki 2" zostaną przeprowadzone na terenie województwa pomorskiego! Konkursowe dania powstawać będą w dniach 17-18 listopada 2022 r. na terenie pracowni gastronomicznej Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Kościerzynie przy ulicy Sikorskiego 1. Rejestracja uczestników rozpoczyna się o godzinie 8:30 i potrwa do godziny 9:00. Drużyny, które do tej pory nie złożyły kompletu dokumentów, prosimy o przesłanie wypełnionych załączników do dnia 14.11.2022 r.: Do zobaczenia na polu „Bitwy na drobiowe smaki 2”!
Mazowieckie do boju!


Z radością ogłaszamy, że regionalna "Bitwa na drobiowe smaki 2" przeznaczona dla uczniów ze szkół z województwa mazowieckiego odbędzie się w Studio Kulinarnym Bosch przy Al. Jerozolimskich 183 w Warszawie w dniach 08-09 listopada 2022 r. Rejestracja uczestników rozpoczyna się od godziny 08:30 do 09:00. Pamiętajcie o przesłaniu wypełnionych załączników! Czekamy na nie do 03.11.2022 r. Do zobaczenia na miejscu!
Łódzkie szykuje się do Bitwy!


O uwagę prosimy wszystkich Uczniów, Nauczycieli oraz Opiekunów klas gastronomicznych, które zgłosiły się do udziału w naszym konkursie kulinarnym - „Bitwa na drobiowe smaki 2”
Dzięki uprzejmości i gościnności Dyrekcji, eliminacje regionalne dla uczniów szkół z województwa łódzkiego odbędą się w pracowni gastronomicznej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. mjr.pil. Władysława Szcześniewskiego w Widzewie, ul. Szkolna 12, 95-054 Ksawerów, w dniach 02-03 listopada 2022 r. Już nie możemy doczekać się tego wspaniałego, kulinarnego spotkania! Do zobaczenia na miejscu! Pamiętajcie, że rejestracja uczestników trwać będzie w godzinach 08:30 - 09:00.
Wielkopolska na start!


w dniach 27-28 października 2022 r., w pracowni gastronomicznej Zespołu Szkół Ekonomiczno - Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie, odbędzie się pierwszy regionalny etap eliminacji Bitwy na drobiowe smaki 2! Swoje kulinarne umiejętności, jako pierwsi zaprezentują uczniowie z województwa wielkopolskiego. Niezmiernie cieszymy się na to pierwsze, konkursowe spotkanie i jednocześnie przypominamy o konieczności przesłania następujących załączników:
- Formularza dotyczącego Pracy - uczniowie wypełniają go w dwóch egzemplarzach - dla zupy i dania głównego. Należy pamiętać, że głównym składnikiem dań jest mięso z kurczaka (dowolny element).
- oraz Oświadczenia dotyczącego udzielenia licencji i wykonywania praw zależnych. Termin nadsyłania dokumentów upływa 24.10.2022 roku.
Szanowna Dyrekcjo! Drodzy Opiekunowie
i Uczniowie szkół gastronomicznych!


Z ogromną przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy pracę nad drugą edycją ogólnopolskiego konkursu kulinarnego Bitwa na Drobiowe Smaki!
Już niebawem, bo we wrześniu, do Waszych szkół trafią zaproszenia do udziału w Bitwie na Drobiowe Smaki 2. Gorąco liczymy na Waszą mobilizację i mamy nadzieję, że otrzymamy od Was mnóstwo zgłoszeń.
Pamiętajcie, że do udziału w konkursie mogą się zgłosić zarówno uczniowie, których mieliśmy przyjemność poznać w pierwszej edycji konkursu, jak i zupełnie nowi uczestnicy.
Zapraszamy Was również na naszego Facebooka, gdzie znajdziecie najświeższe informacje na temat drugiej edycji Bitwy https://www.facebook.com/bitwanadrobiowesmaki.


Pobierz regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy!

REGULAMIN FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PATRONI MEDIALNI